ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil

alterna-bamboo-smooth-kendi-oil-dry-oil

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil je ideálny produkt pre stylovanie a skrotenie aj tých najnezbednejších pramienkov. Ak radi nosíte drdol, vrkoče, vlny alebo vymýšľate komplikované účesy, toto je olej pre vás. Pomôže vám pri každodennom stylovaní vlasov. Vyskúšajte ho a uvidíte jeho vynikajúce účinky.

Aké sú účinky a vlastnosti ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil?

Vďaka konzistencii prípravku sa dá použiť ako intenzívna kúra alebo stylovací produkt. Najlepšie účinky budú viditeľné na riedkych vlasoch strednej dĺžky. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil zabraňuje elektrizovaniu a krepovateniu. Vlasy vyhladzuje, zjemňuje a dodáva im lesk. Navyše olej chráni pramene pred teplom a uľahčuje ich úpravu, schnutie a česanie. Dodatočne ozdravuje rozštiepené končeky vlasov, hĺbkovo ich vyživuje a posilňuje. Chráni ich pred škodlivým slnečným žiarením, vlhkým vzduchom. Má veľmi ľahučkú formulu, ktorá nezaťažuje pramene a nemastí pokožku hlavy.

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil obsahuje bambusový a kendi olej. Prvý z nich má regeneračné a posilňujúce vlastnosti. Zabraňuje vypadávaniu vlasov, dodáva im pružnosť, hydratuje ich a vyživuje. Obsahuje látky s antioxidačnými a ochrannými účinkami. Ale kendi olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny. Sú vyživujúce, upokojujúce a regenerujúce. Navyše chránia vlasy pred UV lúčmi a inými škodlivými faktormi z vonkajšieho prostredia.

Ako používať ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil sa dá používať ako prípravok, navrhnutý pre intenzívnu kúru alebo ako báza pri stylingu. Olej má formu spreja, jeho textúra je veľmi jemná a ľahučká. Všetko, čo musíte urobiť je nasprejovať svoje vlasy zo vzdialenosti 10 cm. Produkt môžete naniesť aj na dlane a votrieť ho do vlhkých alebo aj mokrých vlasov. Takto vyhladíte svoje pramene a dodáte im lesk. Buďte opatrná, nedovoľte aby sa vám olej dostal do očí, pretože by ich to mohlo podráždiť.

Viete, kde sa dá kúpiť ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil nájdete vo väčších drogériách a parfumériách. Olej je tiež dostupný online. Rozhodne nebudete mať s jeho kúpou žiaden problém. Ak ste sa ešte nerozhodli, zistite, čo na neho hovoria iné dievčatá. Stačí, ak prehľadáte fóra a blogy a prečítate si recenzie. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil je relatívne drahý prípravok, preto nemusí byť každá z vás presvedčená k jeho kúpe.

Záverečné hodnotenie

Najlepšie na tomto oleji je jeho prírodné zloženie. Bambusový a kendi olej pôsobia dobre aj na vlasy, aj na pokožku hlavy. Na začiatku kúry si všimnete, že vaše vlasy sú silnejšie a menej náchylné k mechanickému a chemickému poškodeniu a sú aj oveľa vyživenejšie a hydratovanejšie. Navyše je použitie ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil také ľahké, že sa nebudete vedieť dočkať ďalšej aplikácie. Predsa len, použitie rozprašovača je pre každého veľmi výhodné. Lesk, obnova a uľahčenie stylingu patria medzi základné vlastnosti oleja. Ak ste fanúšikom extravagantných účesov, a zároveň chcete mať zdravé vlasy, potom vyskúšajte ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil. Úžasné výsledky produktu potvrdzuje množstvo veľmi dobrých recenzii. Ak viete, kde sa dá tento prípravok kúpiť, neváhajte; odradiť vás môže iba cena produktu.

Výhody:

  • sprejová formula uľahčuje aplikáciu
  • obsahuje bambusový a kendi olej
  • dodáva vlasom lesk
  • regeneruje zničené pramene
  • pomáha pri stylovaní vlasov
  • chráni vlasy pred slnečným žiarením

Nevýhody:

  • môže dráždiť veľmi citlivé oči a pokožku okolo nich