Bumble and bumble Invisible Oil

bumble-and-bumble-invisible-oil

Ak si často farbíte vlasy, zosvetľujete ich alebo stylujete teplom, potom by ste mali vyskúšať Bumble and bumble Invisible Oil. Špeciálne ingrediencie omladzujú a hydratujú suché pramienky a starajú sa o pokožku hlavy. Zlaďte dávku prípravku s dĺžkou svojich vlasov. V tomto prípade majte na pamäte, že menej je viac. Len pár kvapiek esenciálneho oleja zlepší stav vašich vlasov aj pokožky hlavy.

Aké sú účinky a vlastnosti Bumble and bumble Invisible Oil?

Bumble and bumble Invisible Oil je navrhnutý pre starostlivosť o všetky typy vlasov, vrátane farbených vlasov. Prípravok sa veľmi rýchlo absorbuje, dodáva vlasom lesk a pomáha pri vytváraní nádherných účesov. Predchádza elektrizovaniu, krepovateniu vlasov a krotí nezbedné pramene. Vďaka nemu budú vaše vlasy krajšie, jemné na dotyk a hĺbkovo vyživené. Produkt uľahčuje česanie, posilňuje pramienky, zabraňuje ich lámaniu a vypadávaniu. Navyše obsahuje Bumble and bumble Invisible Oil UV faktor a látky, ktoré chránia vlasy pred teplom. Bez obáv si môžete užívať letné slnko.

Olej Bumble and bumble Invisible Oil obsahuje až šesť olejov a dva výťažky. Sú to: kokosový olej, makadamiový olej, mandľový olej, hroznový olej, monoi a argánový olej a výťažok z Gardénie tahitskej a výťažok z hroznových semien. Tieto ingrediencie sa starajú o kondíciu vlasov aj pokožky hlavy. Dodatočne majú vyživujúce, posilňujúce a ochranné vlastnosti. Kombinácia týchto olejov v prípravku skrášľuje a ozdravuje vaše vlasy.

Ako používať Bumble and bumble Invisible Oil?

Čo je zaujímavé, čím menej Bumble and bumble Invisible Oil použijete, tým lepšie výsledky dosiahnete. Naneste olej na mokré vlasy, potom ich vysušte s chladným vzduchom. Predtým na nich vytvorte kučery alebo zabezpečte končeky vlasov, aby sa neštiepili. Invisible Oil sa môže používať tak často, ako potrebujete. Naneste ho na vlasy pred každou úpravou účesu, vrkoča alebo drdola. Aplikácia Bumble and bumble Invisible Oil je veľmi jednoduchá. Prípravok má formu spreju, a preto ho stačí len nasprejovať priamo na vlasy.

Viete, kde sa dá kúpiť Bumble and bumble Invisible Oil?

Bumble and bumble Invisible Oil nájdete v každej väčšej drogérii a parfumérii. Trochu praktickejšie je, samozrejme, kúpiť si tento prípravok na internete. Predtým, než tak urobíte, musíte vedieť, že cena produktu na rôznych stránkach a v zoznamoch sa môže trochu líšiť. Vo všeobecnosti je cena Bumble and bumble Invisible Oil jednou z najvyšších. Prípravok zbiera dobré recenzie na internete a je veľmi doporučený.
Záverečné hodnotenie.

Bumble and bumble Invisible Oil sa dá používať denne pred úpravou vlasov. Je rozhodne veľmi výhodný pre ženy, ktoré sa ponáhľajú do práce alebo do školy a chcú vyzerať bezchybne a krásne. Budete pozitívne prekvapené účinkami produktu a jeho vlastnosťami. Najlepšie výsledky dosiahnete na farbených vlasoch a vlasoch, poškodených príliš častým tepelným stylingom. Regeneruje a upravuje kučeravé a vlnité vlasy. Ak by ste si chceli vytvoriť kučery, na zafixovanie účesu použite Bumble and bumble Invisible Oil. Pri voľbe tohto produktu vám môže pomôcť množstvo pozitívnych názorov. Olej je ľahko dostupný a cena – adekvátna jeho vlastnostiam.

Výhody:

  • udržiava kučery
  • uľahčuje styling a krotí nezbedné pramienky
  • vyhladzuje pramene a dodáva im lesk
  • poskytuje vlasom ochranu pred teplom
  • nekomplikovaná aplikácia
  • odporúča sa pre starostlivosť o farbené vlasy

Nevýhody:

  • fénovanie vlasov studených vzduchom, ktoré sú pokryté olejom, zaberá veľa času
  • účinky dosiahnuté počas kúry nevydržia dlho
  • olej vám nepomôže, ak pokračujete v úprave vlasov teplým vzduchom
  • nízka efektivita, ak ho používate denne