Dabur Vatika Coconut oil

Dabur Vatika

Kokosový olej Dabur Vatika na vlasy je pravý indický výrobok. Obsahuje rastlinné výťažky a esenciálne oleje, ktoré sa komplexne starajú o vlasy a pokožku hlavy. Vďaka prírodným ingredienciám budú vaše vlasy také, o akých ste vždy snívali. Prípravok má hydratačné, vyhladzujúce účinky a dodáva lesk aj tým napoškodenejším a najsuchším vlasom. Nemôžete ho nevyskúšať.

Aké sú účinky a vlastnosti Kokosový olej Dabur Vatika?

Kokosový olej na vlasy Amla Dabur vlasy posilňuje, vyživuje korienky a stará sa o pokožku hlavy. Zabraňuje tvorbe lupín, dodáva vlasom lesk a hydratuje ich. Prírodné ingrediencie obsiahnuté v prípravku odďaľujú procesy starnutia. Olej dodáva vlasom žiarivosť, uľahčuje česanie a stylovanie a dodatočne vyhladzuje a krotí nezbedné pramene. Podobné produkty používajú aj indické ženy. Stačí sa len pozrieť na ich vlasy a okamžite po takých zatúžite aj vy. Ak si chcete splniť sen nádherných vlasov, potom by ste si na nich mali nanášať kokosový olej Dabur Amla.

Navyše v jeho zložení nájdete: kokosový olej, citrónový olej, rozmarínový olej, výťažok z amla, hennu a šesť indických bylín. Citrónový olej má antiseptické a antibakteriálne vlastnosti. Dodáva vlasom a pokožke hlavy bezchybný stav. Rozmarínový olej stimuluje rast nových vlasov. Navyše zlepšuje krvný obeh pokožky hlavy, zabraňuje vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín. Je ideálnym prípravkom pre starostlivosť o mastnú pokožku hlavy.

Ako používať kokosový olej Dabur Vatika?

Kokosový vlasový olej Dabur Vatika má hustú konzistenciu. Preto musí byť pred každou aplikáciou nahriaty, aby sa jeho formula zmenila na tekutú. Potom naneste olej po celej dĺžke vlasov a na pokožku hlavy. Asi po hodine dôkladne zmyte produkt jemným šampónom. Oveľa lepšie výsledky dosiahnete, ak ho necháte pôsobiť po celú noc alebo vykonáte kúru zvanú olejovanie vlasov. Ak chcete urobiť to druhé, naneste veľké množstvo kokosového oleja Dabur Vatika na vlasy. Potom si na ne natiahnite plastovú čiapku do sprchy a zakryte si vankúš uterákom. Ráno si umyte vlasy; tento krok opakujte dvakrát.

Viete, kde sa dá kúpiť kokosový olej Dabur Vatika?

Toto je jeden z veľmi malého množstva prípravkov tohto hodnotenia, ktorý si musíte zakúpiť v obchode so zdravou výživou. Kokosový olej Dabur Vatika na vlasy je tiež dostupný na internete a v niektorých kamenných obchodoch, predávajúcich kozmetické produkty a doplnky. Majte na pamäti, že nízka cena produktu môže predznamenať zlú kvalitu. Dievčatá, ktoré už vyskúšali tento olej majú na neho rôzne názory. Avšak, ak chcete na vlastné oči vidieť, ako tento indický produkt funguje, musíte ho samy vyskúšať.

Final evaluation

Hoci je dosť ťažko dostupný, nijaké dievča nepochybuje o jeho účinkoch. Kokosový vlasový olej Dabur Vatika je typický indický prípravok s obsahom rastlinných olejov a bylinných výťažkov, bežne používaných v Indii. Je sotva prekvapujúce, že jeho účinky a vlastnosti sú také skvelé. Nanešťastie, nízka cena produktu poukazuje na jeho zlú kvalitu; prečo práve ani dobré názory na produkt nemusia stačiť na to, aby vás presvedčili kúpiť si Dabur Vatika. Rozhodnutie je na vás: ak by ste chceli mať vlasy ako indická žena, potom musíte tento kokosový olej vyskúšať. Avšak pred kúpou produktu sa nezabudnite uistiť, či je tento produkt vhodný pre potreby vašich vlasov a pokožky hlavy.

Výhody:

  • obsahuje kokosový olej a iné ingrediencie rastlinného pôvodu
  • vyhladzuje, dodáva vlasom lesk a krotí neposlušné pramene
  • má príjemnú kokosovú vôňu
  • použitím tohto oleja zistíte, ako sa indické ženy starajú o svoje vlasy
  • hydratuje a obnovuje poškodené pramene

Nevýhody:

  • olej je ťažko dostupný
  • cena je adekvátna jeho kvalite
  • pred každou aplikáciou sa produkt musí zohriať
  • predtým, než si kúpite tento produkt sa uistite, že je vhodný pre potreby vašich vlasov a pokožky hlavy.
  • ak necháte olej na vlasoch viac ako 12 hodín, môže umastiť vašu pokožku hlavy.