Dove Serum-In-Oil

dove-serum-in-oil

Ako chrániť svoje vlasy pred teplom a znečistením z ovzdušia? Vyskúšajte Dove Serum-In-Oil! Účinky a vlastnosti tohto prípravku vás pozitívne prekvapia. Ak vám česanie a úprava vlasom robia ťažkosti, mali by ste s touto kúrou začať čo najskôr. Avšak predtým, než tak urobíte si prípravok prezrite a zistite, čo na neho hovoria iní.

Aké sú účinky a vlastnosti Dove Serum-In-Oil?

Dove Serum-In-Oil je navrhnutý pre starostlivosť o farbené, zosvetlené alebo poškodené pramene, v dôsledku použitia vysokých teplôt počas ich úpravy. Prípravok sa tiež odporúča pre tie dievčatá, ktoré majú rozštiepené končeky. A aké vlastnosti má tento produkt? Dove Serum-In-Oil regeneruje aj tie najpoškodenejšie pramene a vyživuje pokožku hlavy. Česanie a úprava vlasov sa stávajú jednoduchšími a rýchlejšími. Vďaka tomuto prípravku budú vaše vlasy silnejšie, zdravšie a menej náchylné voči chemickému a mechanickému poškodeniu. Olej pôsobí aj na povrchu, aj vo vnútornej štruktúre vašich vlasov.

Zloženie Dove Serum-In-Oil sa skladá z niekoľkých rastlinných olejov, vôní, silikónov a minerálnych olejov. Palmový olej zjemňuje a vyhladzuje vlasy. Má anitoxidačné a ochranné vlastnosti; dokonale hydratuje a vyživuje. Slnečnicový olej zodpovedá za lesk vlasov. Navyše táto zložka posilňuje krehké a vypadávajúce vlasy. Ale kokosový olej a olej zo sladkých mandlí sa starajú o vaše pramene, aby v sebe udržiavali správnu hladinu hydratácie a dodávajú im hĺbkovú výživu.

Ako používať Dove Serum-In-Oil?

Pred aplikáciou zohrejte olej v dlaniach, a potom ho naneste na svoje pramienky. Dávka závisí na dĺžke a hustote vašich vlasov; trochu viac prípravku môžete aplikovať na končeky. Dove Serum-In-Oil sa vstrebáva dosť rýchlo, takže vlasy sa stávajú hladšími, jemnejšími a lesklými. Ak chcete, aby vaše vlasy neboli nadýchané a neelektrizovali, použite jednu pumpu oleja. Naneste ho na suché vlasy, potom ich prečeste a vytvorte svoj obľúbený účes. Prípravok má polotekutú formulu, a napriek malej kapacite vám vydrží veľmi dlho.

Viete, kde sa dá kúpiť Dove Serum-In-Oil?

Tento olej môžete kúpiť v každom obchode, teda od drogérie cez veľké kozmetické veľkoobchody, až po online aukcie. Asi žiaden iný produkt nie je tak ľahko dostupný. A čo jeho kvalita? Cena a názory na Dove Serum-In-Oil sú najlepším dôkazom jeho úžasnej efektívnosti. Ak by ste chceli používať tento mocný olej, rozhodne si najprv pozrite názory blogerov. Čo je zaujímavé, toto je najlacnejší produkt v tomto hodnotení.

Záverečné hodnotenie

Dove Serum-In-Oil je ľahko dostupný prípravok. Môžete si ho zakúpiť v drogériách a na internete. Avšak predtým, než tak urobíte, si skontrolujte cenu a názory – tie môžu ovplyvniť vaše rozhodnutie. Účinky aj vlastnosti tohto prípravku sú veľmi dobré. Metódy jeho aplikácie ocenia tí, ktorí majú problémy s neposlušnými prameňmi a s úpravou vlasov. Ľudia s citlivou pokožkou hlavy alebo veľmi poškodenými vlasmi by mali obmedziť aplikáciu Dove Serum-In-Oil na minimum. Prečo? Pretože obsahuje silikóny a minerálne oleje, ktoré zabraňujú rýchlemu preniknutiu živín do vlasov. Tiež môžu zničiť pramene vlasov a podráždiť pokožku hlavy.

Výhody:

  • jednoduchá aplikácia
  • obsahuje prírodné oleje
  • vydrží dlho
  • má antioxidačné vlastnosti
  • regeneruje a vyživuje vlasy

Nevýhody:

  • obsahuje silikóny a minerálne oleje
  • malá kapacita
  • výsledky kúry vydržia len veľmi krátko
  • môže podráždiť veľmi citlivú pokožku hlavy
  • prvé účinky sa objavia až po desiatkach aplikácii