MoroccanOil Treatment

moroccanoil-treatment

MoroccanOil Treatment oceňuje množstvo dievčat kvôli jeho zloženiu a vlastnostiam. Obsahuje argánový olej, najlepšiu látku pre starostlivosť o vlasy. Tieto dievčatá, ktorých pramene sú poškodené, oslabené a bez lesku, sa do neho okamžite zamilujú. Ak si všimnete na vašej hlave prvé sivé vlasy, potom vám pomôže tento olej. Obsahuje prírodne antioxidanty, ktoré spomaľujú procesy starnutia. Vyskúšajte to samy!

Aké sú účinky a vlastnosti MoroccanOil Treatment?

MoroccanOil Treatment sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy vlasov, od rovných cez vlnité, až ku kučeravým vlasom. Prípravok má zjemňujúce účinky, pomáha pri stylovaní a je veľmi dobrý aj ako produkt, používaný pri ukončovaní účesu. Navyše redukuje čas schnutia, chráni pramienky a končeky pred poškodením, vyhladzuje nezbedné pramene. Regeneruje poškodené vlasy, zabraňuje elektrizovaniu a tvoreniu chumáčov. Má antioxidačné vlastnosti, redukuje vypadávanie vlasov, dodáva vlasom lesk.

MoroccanOil Treatment neobsahuje parabény, minerálne oleje ani iné látky, ktoré by mohli vysušovať vlasy a pokožku hlavy. Jeho hlavnou zložkou je argánový olej, bohatý na antioxidanty, vitamíny a mastné kyseliny. Nielenže vyživuje, zjemňuje a posilňuje vlasy a vlasové folikuly, ale stará sa aj o pokožku hlavy. MoroccanOil Treatment taktiež obsahuje výťažok z ľanových semien. Táto zložka vyhladzuje vlasy, dodáva im lesk a hydratuje ich. Vďaka tomu bude úprava vlasov oveľa jednoduchšia.

Ako používať MoroccanOil Treatment?

Dávka MoroccanOil Treatment sa musí zvoliť podľa dĺžky vlasov a intenzívnej starostlivosti, ktorú potrebujú. Pre priemerne dlhé vlasy budete potrebovať asi len dve pumpičky. Naneste olej na čisté, vlhké vlasy od stredu ich dĺžky, pričom väčšie množstvo produktu sústreďte na končeky. Potom vyfénujte pramene alebo ich nechajte voľne vyschnúť. Ak by ste si chceli vlasy vyhladiť a regenerovať ich končeky, potom na nich naneste MoroccanOil Treatment ihneď po umytí. Olej perfektne funguje aj ako zlepšujúci prípravok masiek alebo kondicionérov. Stačí len pridať pár kvapiek oleja do produktu, potom dôkladne premiešať a naniesť túto zmes na vlasy. Ďalej sa riaďte krokmi uvedenými na etikete masky alebo kondicionéra. MoroccanOil Treatment má ľahkú textúru a ľahko sa nanáša na vlasy a presne tak rýchlo vlasy posilňuje a vyživuje.

Viete, kde sa dá kúpiť MoroccanOil Treatment?

MoroccanOil Treatment je produkt, ktorý sa dá dosť ťažko získať a len veľmi nepravdepodobne ho nájdete v mnohých kamenných obchodoch. Je oveľa ľahšie kúpiť ho na internete, aukciách a online drogériách, lekárňach a parfumériách. Kvôli tomu, že prípravok obsahuje argánový olej je jeho cena veľmi vysoká. A predsa MoroccanOil Treatment zbiera len pozitívne ohlasy. Mnoho dievčat je spokojných s jeho účinkami. Nezabudnite skontrolovať, či je balenie vybavené pumpičkou. Výrobca nezapojil pumpičku do fľaštičky; musíte tak urobiť vy.

Záverečné hodnotenie

Najväčšou výhodou MoroccanOil Treatment je jedná z jeho zložiek – argánový olej. Určite už väčšina z vás počula o jeho úžasných vlastnostiach a účinkoch. Ak chcete mať nádherné, lesklé a zdravé vlasy, potom by ste rozhodne mali vyskúšať tento prípravok. Nanešťastie, výrobca sťažil použitie MoroccanOil Treatment. Produkt je vybavený aplikátorom, avšak pred jeho prvým použitím ho musíte pripevniť ku fľaštičke. Navyše, ako je vhodné pri dobrom oleji, jeho cena je dosť vysoká. Napriek tomu množstvo vlasových nadšencov oceňuje účinky prípravku a rozhodne si ho bude chcieť kúpiť. Kde sa dá získať takýto olej? Prehľadajte internet a opýtajte sa v dobrom obchode s kadernickými potrebami.

Výhody:

  • obsahuje prírodné antioxidanty
  • regeneruje a vyživuje vlasy
  • chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi
  • zabraňuje elektrizovaniu a krepovateniu vlasov
  • regeneruje rozštiepené končeky
  • spomaľuje šedivenie vlasov a brzdí ich vypadávanie

Nevýhody:

  • obsahuje silikóny a minerálne oleje
  • počas prvej aplikácie musíte pripevniť pumpičku ku fľaštičke
  • prípravok je ťažko dostupný