Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou

vlasový olej Nanoil účinky a vlastnosti

Ak sú vlasy poškodené, náročné na úpravu a majú rozštiepené končeky, potom je vlasový olej Nanoil pre vás tou najlepšou voľbou. Tým, že boli vytvorené tri rôzne varianty produktu, si každé dievča bude môcť skrášliť svoje pramene a pokožku hlavy. Môžete si vybrať z nasledujúcich typov olejov: pre vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou.

Aké má vlasový olej Nanoil účinky a vlastnosti?

Olej pre vlasy s nízkou pórovitosťou zabraňuje masteniu pokožky hlavy, nadvihuje pramene pri korienkoch a chráni prirodzenú farbu pred vyblednutím. Zabraňuje štiepeniu končekov, vyhladzuje celé vlasy, zjemňuje a dodáva im lesk, uľahčuje česanie a skracuje fénovanie. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou zabraňuje poškodeniu končekov a obnovuje správne pH pokožky hlavy. Navyše poskytuje veľa živín, hĺbkovo hydratuje a krotí neposlušné pramene. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou vyhladzuje a dodáva prameňom lesk, hydratuje pokožku hlavy a posilňuje vlasové folikuly. Zabraňuje štiepeniu končekov a nadmernému vypadávaniu vlasov. Chráni pramene pred pôsobením UV žiarenia, voľnými radikálmi, čistiacimi prostriedkami a inými škodlivými faktormi.

Vlasové oleje Nanoil obsahujú mnoho prospešných ingrediencii. Verzia pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marakujový olej, bavlníkový olej, ako aj pantenol, keratín, lanolín, Kerastim, Baicapil, UV filter, vitamín E a hodváb. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou obsahuje makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej, kokosový olej, Keratín, Baicapil, hodváb, Vitamín A a E a UV faktor. Vo verzii navrhnutej pre vlasy s nízkou pórovitosťou nájdete nasledujúce ingrediencie: olej z Borovice sibírskej, kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, marakujový olej, babassu olej, monoi olej, cupuacu olej a pantenol, Kerastim, Baicapil, UV filter, vitamín A a E.

Ako používať vlasový olej Nanoil?

Ďalšou výhodou vlasového oleja Nanoil je, že ho môžete použiť kedykoľvek budete chcieť. Či ho aplikujete pred alebo po šampónovaní závisí od vás. Môžete ho tiež používať ako sérum na končeky vlasov alebo ho votrieť do pokožky hlavy. Vďaka ľahko použiteľnému aplikátoru je proces rýchly a jednoduchý. Jednoducho ho použite a čakajte na ohromujúce výsledky.

Viete, kde sa dá vlasový olej Nanoil zakúpiť?

Tento produkt nemusíte hľadať ďaleko. Stačí si ho objednať z oficiálnej webovej stránky a hneď vám bude doručený až k dverám. Navštívte webovú stránku aj kvôli ďalším užitočným informáciám, ktoré sa týkajú aplikácie, zloženia a vlastností prípravku.

Záverečné zhodnotenie:

Vlasové oleje Nanoil sa dôkladne postarajú o vlasy a pokožku hlavy. Najlepšou vecou je, že výrobca myslel na rôzne typy vlasov a rozhodol sa vytvoriť kozmetiku, ktorá by bola odpoveďou na konkrétne problémy s vlasmi. Preto máme Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Všetky tri verzie sú obohatené o extra cenné ingrediencie, ktoré zvýraznia krásu vašich vlasov. Účinky kúry vás potešia.

Výhody:

  • obsahuje oleje, vitamíny, UV filter a iné cenné zložky
  • vyhladzuje, dodáva lesk a zjemňuje vlasy
  • uľahčuje styling teplom
  • vyživuje a hydratuje pokožku hlavy
  • ľahko sa používa
  • tri dostupné verzie pre nízku, vysokú a strednú pórovitosť
  • dá sa zakúpiť online
  • obnovuje lesk vlasov a ich dobrý stav

Nevýhody:

  • vôňa sa nemusí páčiť každému