Kerastase Elixir Ultime

kerastase-elixir-ultime

Olej Kerastase Elixir Ultime sa odporúča pre všetky typy vlasov, hlavne pre poškodené vlasy z dôsledku častého farbenia alebo tepelného stylovania. Obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré sa starajú o pramene a pokožku hlavy a sú úplne bezpečné a veľmi efektívne. Určite si vyberte olej Kerastase, ktorý uspokojí potreby vašich vlasov.

Aké sú účinky a vlastnosti Kerastase Elixir Ultime?

Olej Kerastase Elixir Ultime poskytuje vlasom lesk, jemnosť a hladkosť. Vďaka tomu je česanie a úprava vlasov oveľa jednoduchšia. Pramene budú zdravšie, silnejšie a krajšie. Avšak pamätajte si, že uspokojivé výsledky dosiahnete len pravidelným používaním produktu. Navyše má olej hydratačné, vyživujúce a regeneračné účinky. Chráni pramene pred teplom, vytváraným stylingovými pomôckami a končeky vlasov pred štiepením.

Kerastase Elixir Ultime obsahuje až štyri esenciálne oleje: kukuričný, argánový, kaméliový a pracaxi. Prvý z nich má antioxidačné vlastnosti a dodáva vlasom jemnosť a lesk; tiež sa stará o pokožku hlavy. Argánový olej vyživuje a chráni vlasy pred negatívnym vplyvom vonkajších faktorov. Tretia zložka, kaméliový olej, vyhladzuje pramene a robí ich žiarivými. Pracaxi olej má hĺbkovo vyživujúce účinky. Vyživuje a regeneruje pramienky, čím viditeľne zlepšuje ich stav.

Ako používať Kerastase Elixir Ultime?

Olej Kerastase Elixir Ultime sa dá používať štyrmi rôznymi spôsobmi. Môžete ho naniesť na vlasy pred ich umytím, čím odstránite pozostatky stylingových produktov. Naneste pár kvapiek oleja po celej dĺžke vlasov, votrite ho a nechajte pôsobiť pár minút. Potom ho zmyte so šampónom, určeným pre váš typ vlasov. Aby ste vyživili a ochránili pramene pred teplom, naneste olej na vlasy pred fénovaním. Táto metóda použitia produktu uľahčí česanie a vyrovnávanie. Po vysušení vlasov do nich votrite pár kvapiek Kerastase Elixir Ultime pre ich vyhladenie a dodanie lesku. Používajte olej každý deň, stále vtedy, keď chcete stylovať svoje vlasy.

Viete, kde sa dá kúpiť Kerastase Elixir Ultime?

Vlasový olej Kerastase Elixir Ultime je ľahko dostupný. Môžete si ho zakúpiť vo väčšine drogérii a online. Avšak, pred kúpou prípravku by ste si mali prečítať, čo o ňom hovoria ženy, ktoré ho už používali. Názory iných vlasových nadšencov vám pomôžu pri rozhodovaní o tom, či stojí za to si ho kúpiť. Navyše cena Kerastase Elixir Ultime nie je neúnosná. Musíte brať do úvahy to, že prípravok obsahuje až štyri prírodné oleje. Preto by mala byť jeho cena adekvátna vlastnostiam a účinkom týchto zložiek.

Final evaluation

Najväčšou výhodou produktu je jeho zloženie. Štyri oleje rozhodne vyživia vaše vlasy a pokožku hlavy. Účinky Kerastase Elixir Ultime vás môžu prekvapiť až tak, že ho budete chcieť používať neustále. Dodatočne je používanie produktu skutočne triviálne – pumpička vám to uľahčí. Ak sú vaše vlasy poškodené v dôsledku farbenia, vyrovnávania, sušenia alebo nesprávneho česania, potom je tento produkt určený vám. Rozhodne budete fanúšikom jeho hydratačných, regeneračných a vyhladzujúcich účinkov. Váš nový účes bude dokonalý a vy – šťastná s jeho vzhľadom. Avšak, predtým než si kúpite tento olej, prečítajte si recenzie a skontrolujte ceny. Kerastase Elixir Ultime sa odporúča každému, bez ohľadu na typ vlasov a pokožky hlavy.

Výhody:

  • olej sa ľahko aplikuje
  • uľahčuje stylovanie a česanie
  • regeneruje vlasy poškodené farbením a tepelným stylingom
  • štyri oleje, ktoré produkt obsahuje, vyživujú aj vlasy, aj pokožku hlavy
  • vyhladzuje, zjemňuje a dodáva vlasom lesk

Nevýhody:

  • ak si často farbíte alebo fénujete vlasy, nanešťastie, tento olej vám nepomôže
  • účinky vyživených a hladkých vlasov nevydržia dlho
  • má aj dobré aj zle hodnotenia na internete
  • sada Kerastase ponúka niekoľko typov olejov – ak si nevyberiete ten správny, kúra vám neprinesie žiadne výsledky.
  • ak sa nebudete riadiť inštrukciami opísanými na balení, účinky môžu byť biedne.