ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

alterna-bamboo-smooth-kendi-oil-pure-treatment-oil

Ak by ste chceli mať zdravé, hladké a lesklé vlasy, potom vyskúšajte ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil. Tento prípravok má jemnú formulu pre ľahkú úpravu vlasov a má ochranné vlastnosti. Vďaka prírodným ingredienciám sa hĺbkovo stará o vaše vlasy a pokožku hlavy. Odhaľte to samy!

Aké sú účinky a vlastnosti ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil posilňuje, hydratuje a vyhladzuje vlasy. Pôsobí proti voľným radikálom, vyživuje a zjemňuje. Chráni vlasy pred stratou keratínu a vody, chráni ich pred negatívnym vplyvom slnečného žiarenia a vysušujúcich látok, obsiahnutých v niektorých prípravkoch. Zabraňuje vypadávaniu a lámaniu vlasov, ako aj elektrizovaniu a krepovateniu prameňov. Produkt je vhodný pre starostlivosť o riedke a jemné vlasy strednej dĺžky. Ingrediencie v oleji poskytujú vlasom optimálnu ochranu počas tepelného stylovania.

Navyše, čo obsahuje ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil? Vnútri nájdete výťažok z bambusu, kendi olej a prírodný antioxidant. Kendi olej je zdrojom esenciálnych mastných kyselín a antioxidantov. Je zodpovedný za dodanie živín a doplnenie hladiny vody vo vnútornej štruktúre vlasov. Ba čo viac, olej neobsahuje parabény, lepok, minerálne oleje a parafín. Všetky ingrediencie obsiahnuté v prípravku majú osvedčený organický pôvod.

Ako používať ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil sa má používať na mokré a čisté vlasy. Stačí pár kvapiek na uľahčenie tepelného stylingu, sušenia alebo česania. Produkt sa dá použiť aj ako celonočná kúra. Naneste asi 10 kvapiek prípravku na suché vlasy a nechajte ho pôsobiť cez noc. Ráno si len dôkladne umyte vlasy. Dodatočne je balenie vybavené pipetou, ktorá vám pomôže správne dávkovať produkt. Pamätajte si, že produkt by sa nemal nanášať na pokožku hlavy.

Viete, kde sa dá kúpiť ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil je dostupný vo väčších drogériách a parfumériách. Olej sa dá zakúpiť aj online na rôznych kozmetických aukciách. Produkt je ľahko dostupný a môže si ho kúpiť každý vlasový nadšenec. Ak ste sa ešte nerozhodli, musíte si pozrieť názory iných dievčat, ktoré už tento produkt používali. Prečítajte si, čo o produkte hovoria užívatelia na fórach a blogoch a objavte všetky názory. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil je, nanešťastie, dosť drahý produkt a nie všetky ženy si ho môžu dovoliť kúpiť.

Záverečné hodnotenie

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil je menšou verziou oleja, ktorý je v tomto hodnotení umiestnený na vyššom mieste. Ako ste už možno uhádli, cena je trochu nižšia. Napriek tomu, mnoho dievčat vyjadrilo svoj pozitívny ohlas na olej, jeho charakteristiku a aplikáciu. Ak by ste sa chceli o svoje vlasy postarať, posilniť ich a vyživiť, potom začnite s kúrou už dnes. Rozhodne sa oplatí vidieť, aké účinky sa dostavia počas kúry. Predtým, než tak urobíte, si prezrite recenzie a zistite, kde sa dá kúpiť ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil.

Výhody:

  • pipeta uľahčuje používanie oleja
  • prírodné ingrediencie sa starajú o vaše vlasy a pokožku hlavy
  • dodáva vlasom lesk
  • regeneruje poškodené končeky vlasov
  • uľahčuje úpravu vlasov

Nevýhody:

  • malá kapacita
  • vydrží len na pár mesiacov kúry
  • môže zaťažiť riedke a krátke vlasy
  • môže zamastiť pokožku hlavy
  • len pravidelné používanie prípravku vám prinesie uspokojivé výsledky